11.12
11:39
Олег Плотницький з командою “Перуджа” виборов свій другий клубний чемпіонат світу з волейболу, отримавши титул MVP турніру. У фіналі він набрав 13 очок.


“Перуджа”. Фото: пресслужба “Перуджі”

Команда “Перуджа” з Італії, яка стала учасником турніру через відмову польських клубів “Закса” та “Ястшембський Венґель”, виграла світовий чемпіонат, а Олег Плотницький став найціннішим гравцем.

У першому матчі проти “Мінаса” українець набрав 8 очок, у другому з “Ахмедабад Дефендерс” — 10, а в півфіналі з “Халкбанком” — ще 8. У фіналі він вніс великий внесок, забивши 13 очок та ставши другим за результативністю.

Загалом на турнірі Плотницький набрав 39 очок, ставши десятим за цим показником та третім за ейсами — 7. Олега визнали MVP турніру, і він увійшов до символічної збірної турніру.

Це вже сьомий трофей для Плотницького у складі “Перуджи” та 11-й трофей на клубному рівні взагалі. Попередній сезон команда виграла Суперкубок Італії, а у поточному сезоні виграла клубний чемпіонат світу.

У наступному матчі “Перуджа” зустрінеться з “Трентіно” в чемпіонаті Італії.