“Перуджа”. Фото: пресслужба “Перуджі”
Команда “Перуджа” з Італії, яка стала учасником турніру через відмову польських клубів “Закса” та “Ястшембський Венґель”, виграла світовий чемпіонат, а Олег Плотницький став найціннішим гравцем.
У першому матчі проти “Мінаса” українець набрав 8 очок, у другому з “Ахмедабад Дефендерс” — 10, а в півфіналі з “Халкбанком” — ще 8. У фіналі він вніс великий внесок, забивши 13 очок та ставши другим за результативністю.
Загалом на турнірі Плотницький набрав 39 очок, ставши десятим за цим показником та третім за ейсами — 7. Олега визнали MVP турніру, і він увійшов до символічної збірної турніру.
Це вже сьомий трофей для Плотницького у складі “Перуджи” та 11-й трофей на клубному рівні взагалі. Попередній сезон команда виграла Суперкубок Італії, а у поточному сезоні виграла клубний чемпіонат світу.
У наступному матчі “Перуджа” зустрінеться з “Трентіно” в чемпіонаті Італії.