Еліна Світоліна закінчила виступи на Вімблдоні-2023 після поразки у півфіналі. Українку в двох сетах обіграла чешка Маркета Вондроушова.
Світоліна вдруге брала участь у півфіналах Вімблдона. У сезоні-2019 на цій стадії турніру її вибивала майбутня чемпіонка Сімона Галеп.
З Вондроушовою Еліна грала вперше з 2021. Тоді вони також зустрічалися у півфіналі — Олімпійських ігор-2020, де перемогу в двох сетах здобула чешка.