«Поліція охорони- ЗУНУ-Динамо» – новачки у Суперлізі, це був перший сезон для тернопільської команди. Їх участь була зумовлена тим, що хлопці уже «виросли» у Вищій Лізі і потребували серйознішого суперника і складніших завдань.
І дебют тернополян був вдалим. Окрилені успіхом у змаганнях «Прометей опен», підопічні Юрія Кравцова поступово набували досвіду поруч з професійними волейбольними клубами, доукомплектовувалися і під кінець чемпіонату уже добряче «показували зуби» навіть у протистояннях із фаворитами змагань.
Президент клубу Олег Іващенко впевнений, що рішення прийняти пропозицію ПВЛУ на участь у чемпіонті було правильним і радий, що хлопці отримали такий прекрасний спортивний і життєвий досвід.
#каналдивисьспорт #divisport #українаволейбол #волейболукраїна #пвлу #федераціяволейболуукраїни #олегіващенко #поліціяохоронизунудинамо #волейбол #volleyball #суперлігабудінвест #суперлігаволейбол #коментаріващенка #чемпіонатукраїнизволейболу