Олександр Біленький: «Участь у чемпіонаті під егідою ПВЛУ – це виклик для клубів. Ми його витримали»

Президент ВК «Решетилівка» Олександр Біленький вважає, що український волейбол має майбутнє, і це показав чемпіонат України, проведений у воєнний час. На спортивному фронті волейболісти довели, що українці вміють грати, і вміють перемагати.
І нехай для «Решетилівки» цей сезон був невдалим, якщо говорити про результат, але волейбол Полтавщини отримав набагато більше – впевненість у своїх силах та поштовх до розвитку. Уже сьогодні клуб на шляху оновлення, і президент вважає, що наступний сезон принесе команді та решетилівським фанам волейболу приємні результати.
А поки Олександр Біленький дякує військовим за можливість не зупиняти волейбол, а ПВЛУ – за змогу бути учасниками престижного українського чемпіонату.

#каналдивисьспорт #divisport #українаволейбол #волейболукраїна #пвлу #федераціяволейболуукраїни #олександрбіленький #вкрешетилівка #волейбол #volleyball #суперлігадмарт #суперлігаволейбол #коментарбіленького #чемпіонатукраїнизволейболу