Джерело: ВК “Перуджа”
У волейбольному чемпіонаті Італії Олег Плотницький виграв з командою “Перуджа”, яка перемогла “Монцу” у фінальній серії Суперліги. В регулярному сезоні “Перуджа” посіла друге місце, здобувши 16 перемог у 22 матчах. У плей-оф команда пройшла “Верону” (3:0 у серії) і перемогла “Мілан” у півфіналі (3:1).
У фінальній серії “Перуджа” зіткнулася з “Монцою”, яка посіла п’яте місце у регулярному сезоні. У півфіналі “Монца” здолала лідера основної частини сезону “Трентіно” з рахунком 3:1. Олег Плотницький брав участь у всіх матчах фінальної серії.