Жінка очолила чоловічу команду з футболу – вперше в Україні
Жінка вперше за історії Українського футболу була призначена головним тренером чоловічої футбольної команди⚽️
Хто вона?
Ія Андрущак – 36-річна українська футболістка, екс-гравчиня Національної збірної України, а також жіночої команди “Ворскла”. Гравчиня завершила футбольну кар’єру в серпні 2021 року та здобула диплом тренерський диплом УЄФА рівня А і працювала в тренерському штабі жіночої збірну України та команду “Ворскла”🏆
Андрущак зіграла 58 матчів у складі збірної України, забивши два голи⚽️
8 листопада 2023 року Ія Андрощак офіційно стала тренером чоловічої команди “Ворскла” U-19. Термін дії контракту становить півроку✅
Ваша думка з цього приводу?
Джерело: ФК «Ворскла» Полтава